500 osób zostanie przebadanych dzięki Ekspedycji Charytatywnej 2019

Ekspedycja Charytatywna 94 Oktany i Oldtimer Chojnów to wspólne działania w celu zebrania pieniędzy dla potrzebujących.

Ekspedycja Charytatywna 94 Oktany i Oldtimer Chojnów to wspólne działania w celu zebrania pieniędzy dla potrzebujących. W tym roku zdecydowaliśmy się zbierać dla Dolnośląskiego Centrum Onkologii z Wrocławia.

Idea ekspedycji jest prosta. Szukamy darczyńców, którzy w zamian za przekazane środki umieszczą reklamę na pojazdach które pokonują określoną trasę. Uczestnicy ekspedycji ponoszą wszelkie koszty udziału w wyprawie w tym koszty przygotowania aut.

Co my z tego mamy pewnie ktoś zapyta. Mamy ogromną satysfakcję, frajdę z pomagania i przygodę.

W tym roku na ekspedycję wyruszyły 3 ekipy: Żukietta, Grażynka z Oldtimer Chojnów oraz Ciocia Zosia z 94 Oktanów. Naszym celem podróży był Istambuł. Spotkaliśmy się również z Polonią i przedstawicielami Ambasady RP w Turcji. Spotkanie miało miejsce w polskim Adampolu. Przejechaliśmy 4700 tysięcy kilometrów, odwiedzając kolejno Słowację, Węgry, Rumunię, Bułgarię, Turcję, Grecję, Serbię, Węgry i Czechy.

Nasz ekspedycyjny Transit rocznik 1992 spalił na całej trasie 490 litrów oleju napędowego. Nigdy nie grymasił i dzielnie spisał się w roli auta i czasami naszego domu. Ogromne podziękowania należą się firmom, które poparły naszą inicjatywę a mianowicie: Sky Lift sp. z o.o., Daytona Lubricants Polska, Sprytna Gosposia, Tech-Plast Małgorzata Bochińska, Muzeum Sentymentów, Studio Reklamy Wena. Wena to również nasz patron reklamowy, który przepięknie wykonał reklamę na naszym aucie.

13 października 2019 r. nastąpiło oficjalne przekazanie pieniędzy w DCO we Wrocławiu. Zebrane pieniądze pozwolą na badania profilaktyczne jelita grubego dla 500 osób.

Pozdrawiamy serdecznie

załoga „Cioci Zosi”.

Serdecznie dziękujemy wszystkim Darczyńcom którzy umożliwili nam tę wyprawę

Relacja w TVN 24

https://fakty.tvn24.pl/fakty-po-poludniu,96/ekspedycja-charytatywna-2019-samochodami-przez-9-krajow-w-szczytnym-celu,977042.html?fbclid=IwAR0wQun7q48KopPR4rQy1k2FcHxSkcvzY7JePluSDOmL-9Lw42gFknCzd78

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *