„Do trzech razy sztuka”, czyli „klamka zapadła”

Jest rajd! Mamy już oficjalną rezerwację miejsca i potwierdzony termin 4 rajdu Klubu 94 Oktany.

Baza rajdu nie będzie dla wielu z Was zaskoczeniem. To ośrodek wypoczynkowy „Drogowiec” w Pokrzywnej.


Niestety nasze wcześniejsze plany związane z organizacją „majówkowego” rajdu w połowie września musiały ulec zmianie z prostego powodu. Brak wolnych miejsc. Zgodnie jednak z zasadą „co się odwlecze, to na dobre wyjdzie”, mamy nowy termin naszego spotkania. 1-4 października.

Jeśli otworzycie teraz kalendarz na stronie z napisem „październik” odkryjecie, że pierwszy dzień miesiąca wypada w czwartek. To nie błąd w planowaniu, a celowy zabieg taktyczny, aby mieć czas dla siebie. By spotkać się i pogadać, wypić piwa miarkę albo i czegoś mocniejszego na start.
Oczywiście wiem, że nie wszystkim ten plan może odpowiadać, więc oficjalnie meldujemy się w bazie rajdu w piątek 2 października.
Termin podaję z tak dużym wyprzedzeniem, by zawodowe i prywatne plany można było sobie poustawiać pod nasz „majówkowy” rajd 🙂

Teraz rzecz ważna bardzo, jak sądzę. Kto wie, że będzie na pewno – niech się rejestruje (zapisy jak zwykle u mnie lub u Joanny).
Komu zaś nowy termin rajdu nie odpowiada (z różnych przyczyn), niech też się wypowie. Muszę bowiem wiedzieć czy miejsc w ośrodku wystarczy (w przypadku dużego zainteresowania) lub czy też – nie będzie wielu chętnych. Im szybciej otrzymam od Was info, tym lepiej ze względów organizacyjnych.

Pozdrawiam serdecznie

Grzegorz Zabierowski

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *