Stowarzyszenie 94 Oktany

Nasze rajdy zawsze przyciągały niezwykłych ludzi. Nieformalnie spotykaliśmy się niemal dwa lata. Jak już zapewne wiecie, działamy teraz jako Stowarzyszenie 94 Oktany.

Nasze rajdy zawsze przyciągały niezwykłych ludzi. Nieformalnie spotykaliśmy się niemal dwa lata. Teraz, jak już zapewne wiecie, działamy jako Stowarzyszenie 94 Oktany.

Stowarzyszenie powstało przede wszystkim po to, aby usprawnić i ułatwić wszelkie działania związane z organizacją naszych spotkań.

Nie jest dla Was tajemnicą, że każda z naszych imprez – poza wysiłkiem organizacyjnym wielu osób z naszego grona – wiąże się też z kosztami. Dotychczas wszelkie koszty bezpośrednio związane z funkcjonowaniem naszego klubu, czy też z przygotowaniem tras rajdowych (liczonych już w tysiącach kilometrów) nie obciążały Was. Zależało mi na budowaniu wspólnoty. Sprawy finansowe były mniej istotne.

Dlatego często kończyło się też na tym, że wielokrotnie dopłacałem z domowego budżetu, aby pokryć rzeczywiste koszty związane z organizacją rajdu (bo zawsze są jakieś nieprzewidziane wydatki).

Dzięki formule Stowarzyszenia możemy mieć klub z prawdziwego zdarzenia. Możemy funkcjonować jako grupa przyjaciół, którym udało się stworzyć coś unikatowego – miejsce przyjazne nam wszystkim.

Aby tak się stało, niezbędne jest uregulowanie kwestii finansowych.
Składki nie są wysokie (5 złotych miesięcznie – czyli 60 złotych rocznie płatne na konto Stowarzyszenia), ale ich terminowe opłacanie oznacza wymierne korzyści dla każdego członka naszego klubu. Składki pozwolą pokryć koszty bieżącego funkcjonowania (które nie są wielkie, ale konieczne) oraz wydatki związane z przygotowaniem (jak to tylko będzie możliwe) dwóch spotkań w roku.

Każdy członek klubu będzie ponosi mniejsze koszty udziału w imprezach rajdowych niż osoby, które są z nami okazjonalnie.

Nad prawidłowością wszystkich wydatków czuwa Zarząd, a wszelkie sprawy księgowe kontroluje Komisja Rewizyjna.

Każdy, komu jest bliska nasza idea, kto ceni nasze wartości i chce być aktywną częścią naszej małej społeczności jest mile widziany.

Poniżej można pobrać dwa dokumenty – statut Stowarzyszenia 94 Oktany oraz wzór deklaracji członkowskiej. Wypełnione deklaracje możecie przesyłać na adres: prezes@94oktany.pl

Jestem również do Waszej dyspozycji pod telefonem 600 250 402 od 18:00 do 20:00.

Pozdrawiam serdecznie
Grzegorz Zabierowski

Stowarzyszenie 94 Oktany
ul. Oławska 240
55-220 Jelcz Laskowice
Numer konta: 14 1050 1575 1000 0090 3180 3159

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *